공지사항
HOME > 고객지원 > 공지사항
공지사항

نمایه جدید Sennheiser یک میکروفون USB عالی و بسیار خوب ساخته شده است

페이지 정보

작성자 Andy 작성일24-09-19 01:01 조회9회 댓글0건

본문

میکروفون USB Profile Sennheiser جدید اولین میکروفون USB مصرفی با تأخیر صفر ... [+] نظارت از برند است.
SennheiserSennheiser حداقل 70 سال است که هدفون، میکروفون و تجهیزات رسانه ای حرفه ای تولید می کند، اما این شرکت در گذشته تنها چند میکروفون USB ساخته است. تا به حال، بازار میکروفون‌های USB مصرفی عمدتاً توسط Audio-Technica، RØDE و Gamy تسلط داشته است. با این حال، برند قدرتمند آلمانی صوتی با تقاضای میکروفون‌های USB مصرفی که می‌توانند مستقیماً به رایانه وصل شوند و عملکرد نظارت بر هدفون با تأخیر صفر را ارائه دهند، بیدار شده است.
میکروفون های USB به رابط صوتی USB جداگانه نیاز ندارند و استفاده از یک میکروفون با کیفیت بالا با رایانه را آسان می کنند. میکروفون های USB در میان سازندگان موسیقی اتاق خواب محبوب هستند و همچنین برای پخش زمانی که در خانه یا در حال حرکت هستید ایده آل هستند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که میکروفون را به لپ تاپ وصل کنید، یک پخش دو طرفه از بیرون با صدایی با کیفیت عالی داشته باشید، و بتوانید صدای خود و منبع صوتی را از طریق هدفون از رایانه بشنوید، که آن را برای دوبله بیش از حد یا شرکت در آن ایده آل می کند. یک مصاحبه پادکست از راه دور
میکروفن USB Visibility Sennheiser جدید یک قطعه کلاسیک از طراحی Sennheiser است. این یک میکروفون جمع و جور با تمام کنترل های مورد نیاز در جلوی میکروفون است. در همین حال، یک پورت USB-C و جک هدفون در پشت قرار دارند. تنظیم نمایه چند ثانیه طول می‌کشد و می‌توانید میزان بهره میکروفون، صدای خروجی هدفون و ترکیب صدای میکروفون و صدای رایانه را تنظیم کنید. در نهایت، یک دکمه دستی Deaf-and-dumb person وجود دارد که میکروفون را خاموش می کند. اگر در طول پخش برنامه دچار سرفه شدید شوید، مفید است.
میکروفون USB Visibility Sennheiser دارای یک سیستم چراغ راهنمایی مفید از LED های رنگی برای نشان دادن ... [+] عملکرد قطع و بی صدا کردن میکروفون است.
SennheiserMicrophone Sennheiser Visibility کیفیت بالایی دارد و از فلز ساخته شده است و در اطراف یک کپسول کندانسور با الگوی پیکاپ قطبی کاردیوئید ساخته شده است. این کپسول در رد صداهای خارج از محور خوب است، اما از آنجایی که این یک میکروفون خازنی است، نسبت به یک میکروفون پویا با حساسیت کمتر، نویز اتاق بیشتری را دریافت می کند. مزیت استفاده از کپسول کندانسور این است که می‌توانید جزئیات بیشتری را در یک صدا یا ساز به تصویر بکشید، اما استفاده از آن در اتاقی با وسایل نرم زیاد یا جایی که از نظر آکوستیک استفاده شده است، سود می‌برد.
بیشتر از FROMFORBES ADVISORبهترین شرکت‌های بیمه مسافرتیByAmy DaniseEditorByAmy DaniseEditorByAmy DaniseEditor مانند اکثر میکروفون‌های USB، نمایه Sennheiser سازگار با USB است، بنابراین می‌توان آن را تقریباً به هر دستگاهی که دارای macOS، iOS، iPadOS، Windows یا Humanoid است وصل کرد. دستگاه میزبان به طور خودکار میکروفون را تشخیص می دهد و فقط باید نمایه Sennheiser را به عنوان دستگاه صوتی ورودی و خروجی انتخاب کنید.
میکروفون جدید در دو رنگ موجود است: یک نسخه با یکی از زیباترین بازوهای بوم میکروفونی که تا به حال دیده ام عرضه می شود. نسخه دوم با پایه رومیزی عرضه می شود که با گزینه های نصب استاندارد 3/8 و 5/8 اینچی متصل می شود. پایه بهترین انتخاب برای زندگی در جاده است، اما من دوست دارم پایه رومیزی را همراه با نسخه بوم بازو ببینم، بنابراین می‌توانید از هر کدام استفاده کنید.
میکروفون USB Profile از Sennheiser برای پادکست انفرادی یا مصاحبه از راه دور ایده آل است.
Sennheiser نسخه استاندارد Profile با یک کابل USB-C 1.2 متری عرضه می شود، در حالی که بازوی بوم با یک کابل 3 متری ارائه می شود که به طور منظمی به کانالی که در امتداد کنار بوم قرار دارد متصل می شود تا همه چیز را مرتب نگه دارد.
کیفیت صدای Sennheiser Profile به خوبی کیفیت ساخت فیزیکی است. من به خصوص دوست دارم که چگونه میکروفون را می توان برای استفاده عالی از آدرس جانبی به عقب کج کرد. در قسمت جلوی بدنه آن یک دکمه قطع صدا با حلقه Light-emitting diode در اطراف آن قرار دارد. با فشار دادن دکمه Unspoken LED قرمز می شود، بنابراین می دانید که میکروفون بی صدا است. در زیر دکمه Mute، یک دکمه چرخشی وجود دارد که می توان از آن برای تنظیم میزان بهره استفاده کرد. این دستگیره همچنین دارای یک حلقه Light-emitting diode است که وقتی میکروفون روشن است سبز می درخشد و هنگام قطع شدن به رنگ کهربایی یا قرمز چشمک می زند.
در زیر گین کنترل، یک دکمه دیگر برای تنظیم ترکیب صدا از میکروفون و صدای کامپیوتر وجود دارد. همه میکروفون ها این عملکرد را ندارند، اما بسیار مفید است و میزان صدا را بین دو منبع صوتی متعادل می کند تا با یکدیگر مطابقت داشته باشند. در همین حال، در زیر کنترل Mix، یک دکمه تنظیم صدا برای تنظیم میزان صدای خروجی به هدفون متصل به پشت میکروفون وجود دارد.
میکروفون USB Visibility Sennheiser با پایه رومیزی یا نسخه بوم بازو موجود است.
جک خروجی هدفون Sennheiser یک سوکت هدفون استریو 3.5 میلی‌متری استاندارد با امپدانس 16Ω است که تقریباً برای هر هدفون یا ایرفون سیمی مناسب است. اگر از میکروفون برای یک کنفرانس ویدیویی یا ظاهر تلویزیونی استفاده می‌کنید، ممکن است یک جفت هدفون از یک جفت هدفون روی گوشی مجزاتر به نظر برسد.
Sennheiser Visibility دارای محدوده فرکانس وسیع با انتهای پایینی فراوان است. صدای خش خش خفیفی از خروجی هدفون شنیده می شود، اما از میکروفون نیست و در ضبط یا پخش زنده از میکروفون شنیده نمی شود. Profile یک میکروفون ایده آل برای پخش پادکست، پخش از راه دور یا به سادگی قرار دادن آهنگ برای آهنگ در یک استودیوی ضبط خانگی است.
حکم: میکروفون USB Profile Sennheiser یک کیت درجه یک است و بازوی بوم یکی از بهترین‌هایی است که تا به حال دیده‌ام. نمایه فوق‌العاده خوب ساخته شده است و تمام کنترل‌های مورد نیاز برای صدای با کیفیت پخش با نرخ نمونه‌برداری 44.1/48 کیلوهرتز و 16/24 بیت را دارد. این برای اکثر مردم کافی است. محدوده فرکانس Profile از 20 تا 18500 هرتز است که برای ضبط بسیاری از سازها و صداها بسیار خوب و ایده آل است. با توجه به اینکه این اولین میکروفون USB مصرفی Sennheiser است، به نظر من رقیبی شایسته برای همیشه سبز Audio-Technica ATH-2020 USB یا RØDE NT-USB+ عالی است.
قیمت و در دسترس بودن: میکروفون USB Visibility Sennheiser در حال حاضر موجود است و قیمت آن 179 دلار / 179 پوند / 199 یورو برای نسخه بوم بازو و 109 دلار / 109 پوند / 129 یورو برای نسخه رومیزی است.
اطلاعات بیشتر:
مشخصات فنی:

* ابعاد: Ø 50 x 152mm / پایه میز: Ø 98 x 18mm.
* وزن: 350 گرم (میکروفون) / 60 گرم (پایه).
* کانکتورها: USB Type-C و 3.5mm TRS.
* طول کابل: 1.2 متر (رومیزی) / بازوی بوم 3 متر.
* منبع تغذیه: حداکثر 5 ولت 200 میلی آمپر
* اصل مبدل: میکروفون کندانسور پیش قطبی شده.
* الگوی وانت: کاردیوئید
* حساسیت @ حداکثر افزایش: -10dBFS در 80dB SPL.
* حساسیت @ افزایش دقیقه: -50 dBFS در 80 dB SPL.
* حداکثر SPL در حداکثر بهره: 125dB SPL.
* حداکثر SPL در حداقل افزایش: 85dB SPL.
* محدوده فرکانس: 20 تا 20000 هرتز.
* سطح نویز معادل در حداقل افزایش: 34dB(A) SPL.
* سطح نویز معادل در حداکثر بهره: 28 dB(A) SPL.
* نرخ نمونه برداری: 44.1/48 کیلوهرتز 16/24 بیتی.
* خروجی هدفون: 3.5 میلی متر TRS.
* حداقل امپدانس خروجی: 16Ω
من را در لینکدین دنبال کنید. Mark SparrowFollowingI صدای مصرف کننده، گجت ها، مک های اپل و عکاسی دیجیتال را پوشش می دهد. من عاشق فناوری سرگرم کننده، خلاق و سازنده هستم. من جالب ترین و خلاقانه ترین ابزارها را شکار می کنم تا بدانید چه چیزی ارزش خرید دارد.">

* استانداردهای تحریریه چاپ
* چاپ مجدد و مجوزها

When you have virtually any inquiries about where by and how to utilize اخبار خودروهای برقی; PK,, you are able to call us at our internet site.

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.

상호명:천지산업 | 대표자:최윤생 | 사업자등록번호:127-08-78828 | TEL:031-534-0240 | ADD:경기도 포천시 부마로 356
E-mail:czi33@hanmail.net | Copyrightsⓒ2016 천지산업 All rights reserved.  개인정보취급방침  
모바일 버전으로 보기